Ask Sohbet

Ask Sohbet
Hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. En güzel sohbetler aşk ile başlar, en güzel tebessümler aşktan oluşur.Dilinde ve yüreginde de farklıdır aşk. Bazı yanlarının ise kelimeler bile ifade edemezsiniz. Tüm zerresine asik olmaktır gerçek sevgi.

Birini tüm hataları ve tüm geçmişi ile sorgusuz, sualsiz benimsemektir. Kalbiniz ondan başkasına atmaz ve ondan başkasını düşünmez. Ve Gönlünüz tümüyle kendini askı hapsetmiştir. Evet arkadaşlar sizler için yazdığımız yazı kısmında bugün ki konumuz aşk. En çok onunla sohbet etmeyi severiz. Aşık olmak için bir sebeb olmamalı. Bahaneler üreter değil severek yaşanan bir duygudur aşk. Aşkı yaşarken sürekli duyguların ifade edilmesi gerekmez. Birbirine olan tutku,sevgi ve saygı sayesinde birbirini seven iki insan aşkı tadında yaşar. Herkese kör ve sağır ol ve sadece sevdiğine inan.

Muhabbetin tadı
Muhabbettin tadı aşk ile gelir, sevda ile devam eder saygı ile ise bütünleşir. Aşkın temelini sağlam atmak gerekir, en başından tüm zer reniz ile güvenmelisiniz. Güvenemediğiniz biri ile kesinlikle boş yere zamanınızı harcamanıza gerek bile yok. Ne kendinize eziyet edin ne de karşı taraftakine . Aşk iki kişilik bir dünyadır. Etrafınızda ki herkese sağır olur, kör olursunuz. Yalnızca o vardır sizin için, aşk anca o zaman mutlu sona erer .

Sohbet odaların da aşk yaşanır mı ?
Bu sorunun cevabi yalnızca sizin elinizdedir. Aşkı nasıl yaşadığınıza bağlıdır mesela, ne kadar ciddi bir duygu içerisinde olduğunuz ile devam eder. Aşk için ortam, zaman , mekan far etmez sevgili arkadaşlar. O en derin duygulardan bir tanesidir. Ne zaman, nerede karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz.

Her zaman her şey için kendinizi açık tutmalısınız. Geçmiş işe geleceği birbirine karıştırmadan doyasıya aşk yaşamanız dileği ile aşk sohbet odalarına bekleniyorsunuz.Bir çok sohbet sitesinde seviye aranmaktadır. lakin seviyenin en güzel yeri www.Cafelem.com chat sitesinde daha önce geldiniz mi? gelmemiş olmanızın imkanı yok Türkiye ve dünyanın dört bir yerinden sohbet seven insanların buluştuğu tek adrese sizlerde hemen giriş yapa bilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 17 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Dünya genelindeki milyonlarca üyemiz ile sohbet.com ekibi olarak bu sene de zirvedeyiz. Kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir, görüntülü ve sesli sohbet ederek hayatınızda renkli anlar yaşabilirsiniz. Kameralı sohbetin yanı sıra, sesli, görüntülü veya yazılı olarak ta sohbet yapabilir ve hediyeler gönderebilirsiniz. Binlerce özel dostluğun başladığı adres Sohbet.com Seviyeli ve görüntülü sohbet için doğru adrestesiniz. Dünya genelindeki milyonlarca üyemiz ile Gece34.com ekibi olarak bu sene de zirvedeyiz. Kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir, görüntülü ve sesli sohbet ederek hayatınızda renkli anlar yaşabilirsiniz. Kameralı sohbetin yanı sıra, sesli, görüntülü veya yazılı olarak ta sohbet yapabilir ve hediyeler gönderebilirsiniz. Binlerce özel dostluğun başladığı adres...

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.cafealem.com