Erotik Chat

Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisine göre 5 temel ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlarımız sırasıyla en alttan en üste olmak üzere: Fizyolojik ihtiyaçlar, güvenlik ihtiyaçları, ait olma ve sevgi ihtiyaçları, değer ihtiyaçları, kendini gerçekleştirme ihtiyaçlarıdır. 3.sırada yer alan ait olma ve sevgi ihtiyaçlarına göre: İnsanlarla ilişki kurmak bizim en temel ihtiyaçlarımızın arasında yer alıyor. Günümüzde değişen ve gelişen dünyayla ve internetin çok fazla yaygınlaşmasıyla insanlarla birçok alternatif kanallarla ilişki kurup, sohbet edebiliyoruz. Bu alternatif kanalların başında sosyal medya gelmekle birlikte, sohbet siteleri de bunların arasında yer alıyor. Erotik online sohbet sitesi ile birçok arkadaş edinebilir ve bu arkadaşlarla birlikte vaktinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Chat sitesi yaşlı demeden herkesin erişim sağlayabildiği yaş sınırının olmadığı sohbet platformudur.

Erotik Sohbet Hakkında

Erotik sohbet bir tıkla kayıt özelliğiyle oldukça kolay olmakla birlikte tamamen ücretsiz bir platformdur. Erotik chat sitesi hem akıllı cep telefon hem de masaüstü- dizüstü bilgisayar desteği bulunmaktadır. Her ikisine de erişim sağlanabildiği için akıllı cep telefonlarınızdan ve dizüstü-masaüstü bilgisayarlarınızdan da giriş yapabilirsiniz. Sohbet platformunda birçok kural bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece Dünyanın istediğiniz yerinden, istediğiniz kişiyle sohbet edip, ilişki kurabilirsiniz. Kurallara uymadığınız takdirde kayıt olduğunuz nickiniz iptal edilecektir. Kurallara uyduğunuz takdirde ise sohbet sitemizde saat ve gün ayrımı bulunmaksızın her yaştan kişilerle sohbet etme keyfini yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir kullanıcı adı belirleyip sohbete giriş yapmak

Erotik Sohbet Kuralları

1-Skype adresi ya da telefon numarası vermek tamamen yasaktır.
2-Erkek ya da kadın fark etmeksizin küfürlü, argo konuşmak tamamen yasaktır.
3-Uygunsuz görüntü paylaşmak kesinlikle yasaktır.
4-Devlet büyüklerine küfür etmek tamamen yasaktır.
5-Siyasi parti propagandası yapmak tamamen yasaktır.
6-Kişisel bilgilerin paylaşımı tamamen yasaktır.
7-Karşı tarafı rahatsız etmek tamamen yasaktır.
8-Aynı mesajı defalarca yazmak spam sebebidir. Bu yüzden, aynı mesaj yazılması yasaktır.
Yukarıda verilen kurallara uymanız halinde sizler de birbirinden farkı insanlarla kolayca iletişim kurun ve yenliklere kapınızı aralayın nickinizi belirleyin ve tek tıkla sohbete katılın.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 34 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ülkemizin genelinden binlerce kullanıcının ziyaret ederek canlı sohbet ve mobil chat yaparak arkadaşlıklar edindiği yazılı sohbet sitesinde hayatınızı biraz daha eğlenceli kılabilirsiniz. Farklı şehirden insanlarla tanışarak, kendinize uygun sohbet arkadaşları edinerek birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun kanallarımız sayesinde gerçek oyuncular ile oyunlar oynayabilir, radyo yayınlarımızda sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır CAFEALEM.COM
www.cafealem.com

Cafe Sohbet -