Geveze CafeAlem Userleri

Biz Gevezeyiz, bunuda üstüne bastıra bastıra söylüyorum…Diyeçek siniz’ki şimdi bu övünülecek bir durumu, tamam çok fazla konuşanı hemde boş konuşanı kimse haz edemez ama, bizimkisi farklı azıcık.

Merak ettik değil mi? Bende olsam bende merak ederdim zaten, gevezeyiz evet ama bu boş lakırdı safsata insanları boğma gibi bir durum değil inanın bana.

Konuştukca güzelleşiyor derler ya, ha işte öylesi bizimkisi biz Sohbet’ ciler konuştukça güzel leşiyoruz Gelip bizi izleseniz suskun kalsanız bile 2 dakika sonra dayanamazsınız Muhabbet  din, dil, ırk, gözetmeksizin Türkiye’nin her ilinden her mecrasından yüzlerce bay, bayan, evli, dul, işcisi aşçısı ne olursa olsun, evimize gelmiş misafir kabul edip onları ilgiyle karşılıyoruz.

Sohbet’imizin tadına doyum olmuyor, Geveze odamızın CafeAlem Userlerinin bir kaçını sayarsak, DamLa, Zeynep, YoRquN, Sedef, KheS, ElifF, SancaK, NaZe, Xenia, Çağatay herbiri candır. Siteye girdiğiniz an itibarıyla sizi o kadar güzel karşılarlar ki, sanırsınız eskiden beri o kişileri tanıyorsunuz. Hiç yabancılık çekmezsiniz birde bakmışsınız CafeAlem.com Ailesine katılmış sınız. Bu kendimizi övmek adına demiyorum, sizleri merak ettirip gerçekten samimi, kıskançlık ortamı olmayan, kaliteli düzgün insanların Sohbet ettiği yer varmıymış deyip mekanımıza sizi davet etmek.

Ancak üye olurken yaşanan bazı problemler sizleri alıkoymuş olabilir. Biz, insanların boş vakitlerini daha güzel değerlendirmeleri için kolay ve kaliteli bir sistem kurmaya özen gösterdik. Ayrıca sohbet odaları da bulunan sitemiz, her geçen gün binlerce insanın tanışmasına, yeni arkadaşlıklara hatta yeni aşklara bile aracılık etmiştir. Bizim insanlar tarafından en sevilen özelliklerimizden bir tanesi de onlardan kişisel bilgi talep etmememizdir. Herhangi bir kişisel bilgi vermeden kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra profilinize kendi resminizi koymanız sizin yararınıza olacaktır. İçerisinde büyük bir eğlence bulunan ayrıca bölge ile alakalı olarak yeni bilgiler de edinebileceğiniz sitemizi kullanmak için daha ne bekliyorsunuz?

Sizler isterseniz Mobil’den ısterseniz bilgisayar başından Chet’leşmek isteyin, Web irc Mobil girişlerimiz sorunsuz kasılmadan kapı önünde bekletmeden sizleri, Mekanımıza alıyoruz. Sanalda olsak kanlı canlı insanlarız sizler gibi, hepimizin işi gücü var müsait oldukça stres atmak için, farklı yerlerin insanlarını tanımak adına toplandık. Sizlerde CafeAlem’in Geveze Sohbetcilerini tanımak istiyorsanız yapacaģınız tek şey adresi yazıp aramıza katılmanız. Bu işin uzmanıyım yetki alıp bende aranızda olmak isterim, yada ben sadece Radyo yayın yaparım sesimi tüm Türkiye duysun istiyorsanız CafeAlem bünyesinde DenizFm Radyo yetkilimizle konuşup Dj olabilirsiniz. E bizde yok yok yeterki isteyip zaman ayırıp bizlerle tanışmaya gelin.

Sevgilerle
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Cafe sohbet   chat odaları Radyo