Irc CafeAlem Sohbet Adabı ve Kuralları Neden Vardır?

Irc CafeAlem sohbet kurallarının oluşma amacı daha kaliteli ve güvenli bir ortam geliştirmektir. Bu platformu kullanmaya başlayan kullanıcılar otomatik olarak bu kuralları kabul etmiş olurlar. Bazı kurallar olaylara ve olgulara göre değişim gösterebilir. Bunu üyelerin takip etmesi gerekir, ona göre kullanmaya devam etmelidir. Bazı CafeAlem sohbet kuralları sizin değil yönetimin anlayacağı şekilde belirlenebilir.

Yönetimde olan kişiler kullanıcıyı takip eder ve nasıl bir rol model oluşturduğuna dikkat eder. Diğer kişileri rahatsız edip etmeme konusunda gözlemler yapar ve kararı ona göre belirler Ve Yönetimde olan kişilerin kararları önemlidir. Hiyerarşik bir sitemin olduğu bu odalarda kararlar, yönetim ekibi tarafından alınır.

Size hitap eden bir odaların olmadığını düşünüyorsanız kanal adı verilen CafeAlem sohbet odalarını kendiniz açabilirsiniz yine yönetim ekibi tarafından takip edilir. Kural ihlali yapıldığı belirlenirse, kapatılabilir ve kişilere giriş yasağı verilebilir. Yazılan ve paylaşılan her şeyden kullanıcı sorumludur Sizler bizim icin değerlisiniz CafeAlem sohbet odaları kullanmaya sohbet etmeye giren herkes kullanıcı olarak görülür ve chat adabı kurallarına dahil olmak zorundadır.

IRC Chat Adabı Kuralları Nelerdir?
CafeAlem sohbet kurallarını aşağıda maddeler halinde belirteceğiz ama kafanıza takılan her soruyu ya da oluşan her sıkıntıyı yönetim ekibine ya da #operhelp kanalına bildirebilirsiniz. CafeAlem sitesine giriş yapıldığında en önemli kural 18 yaş sınırıdır Ve Bu chat adabı kuralları her sohbet sitelerinde vardır. Bu sorumluluk uyarıya dikkat etmeden giren kişilere aittir.

1-Özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
2-Hakaret ve küfür etmemelisiniz.
3-Dini ve siyasi konulara girmemelisiniz, herhangi bir konuda propaganda da bulunmamalısınız.
4-Ticari, reklam amaçla sizinle iletişime geçmek isteyenleri yetkililere loglarıyla bildirmelisiniz, bildirmezseniz tüm sorumluluk size aittir.
&5-Global kanallarda CafeAlem sohbet eden herkes irc sohbet kuralları ‘na uyduğu gibi, diğer kullanıcılarla bir uyum içinde olmalı ve tartışma ortamı oluşturmamalıdır.
6-Ortak kullanılan global kanallarda yasaklara uymadığınız taktir de yetkililer tarafından uzaklaştırılabilirsiniz. Bunu haksız görürseniz yine bulunduğunuz kanalın, yardım odasına girebilir yetkililer ile konuşabilirsiniz.
SON olarak 7-Sürekli kural ihlali durumunda sohbet sitesinden uzaklaştırılabilir, kullandığınız nickname ‘iniz yasaklanabilir.

Siz değerli kullanıcılarımız Genel olarak bu kurallara uyulduğunda CafeAlem sohbet oluşur ve daha kaliteli, keyifli ortamda kullanıcılar güvenli chat imkanı bulur.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 170 kişi tarafından görüntülendi.

9 Yorumlar

 1. Sistem

  25 Temmuz 2020 at 02:40

  Emeğine sağlık güzel yorumlamış sın.

  Cevapla
 2. LiMoN

  26 Temmuz 2020 at 02:39

  Emegine saglik 🙂

  Cevapla
 3. LiMoN

  26 Temmuz 2020 at 02:39

  Emegine saglik 🙂 basarilar

  Cevapla
 4. Sanal sohbet | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  27 Eylül 2020 at 02:35

  […] degerli kullanicilarimiz icin Sanal Sohbet adlı sitemizi hizmetinize sunmus bulunmaktayiz. CafeAlem Sohbet platformunda Sizlerde Sanal sohbet yaparak anın Tadını Cikartabilirdiniz. Bir cogumuz […]

  Cevapla
 5. Cafe Sohbet | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  30 Eylül 2020 at 00:28

  […] İnternet üzerinde insanların kullanmakta olduğu dünya ve türkiye de günlük cafe ve cafesohbet platformlarının içinde cinsel muhabbetlerinizi yapabileceğiniz odalarımızda sohbet […]

  Cevapla
 6. ŞEHİR SOHBET ODALARI | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  9 Ekim 2020 at 22:18

  […] sehir sohbet odaları bir cok yönüyle öne cikiyor. Sohbet sitemizde bulunan farklı şehir chat odalarına giriş yapmak ücretsiz olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Hem […]

  Cevapla
 7. istanbul sohbete bağlan | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  14 Ekim 2020 at 02:46

  […] kullananların bir araya gelerek beraber aynı anda söyleşi etmelerini sağlamaktadır. istanbul sohbet chat odaları ile birlikle sizlerde bağlanan kullanıcılarımız özel bir oda dahilinde yalnız […]

  Cevapla
 8. Gaziantep Sohbet Mobil Chat | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  22 Ekim 2020 at 00:33

  […] zaman insanların aklına günümüzde her ne kadar artık sosyal medya geliyor olsa da, Gaziantep sohbet sitelerininde popülerlik durumunu yitirdiğini söyleyemeyiz. Duygu ve düşüncelerin anında […]

  Cevapla
 9. Muğla Mobil Sohbet Muhabbet | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  23 Ekim 2020 at 00:09

  […] arkadaşlar Muğla Chat Sohbet sevenleri bir araya getirmeyi hedefledik CafeAlem olarak siz kullanıcılarımızın daha rahat […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ülkemizin genelinden binlerce kullanıcının ziyaret ederek canlı sohbet ve mobil chat yaparak arkadaşlıklar edindiği yazılı sohbet sitesinde hayatınızı biraz daha eğlenceli kılabilirsiniz. Farklı şehirden insanlarla tanışarak, kendinize uygun sohbet arkadaşları edinerek birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun kanallarımız sayesinde gerçek oyuncular ile oyunlar oynayabilir, radyo yayınlarımızda sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

                   

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır CAFEALEM.COM
www.CafeAlem.com

Cafe Sohbet -