istanbul sohbete bağlan

AlemCafe ekibi olarak bugün sizlere İstanbul söyleşi siteleri hakkında bir makale hazırladım. İstanbul sohbet odaları yardımıyla tüm İstanbullu kullanıcılarımıza özel kanal bulunmaktadır. İstanbul chat sohbet ne demek bunu öncelikle sizlere onu açıklayayım.

İstanbul söyleşi, illere şehirlere göre söyleşi sohbet odalarının en popüler kanallarından biridir. İstanbullu kullananların bir araya gelerek beraber aynı anda söyleşi etmelerini sağlamaktadır. istanbul sohbet chat odaları ile birlikle sizlerde bağlanan kullanıcılarımız özel bir oda dahilinde yalnız İstanbullu kullananların sohbet chat toplandığı olan odalardan biridir. Birlikte müzik dinleyip söyleşi edebildikleri, oyun oynayıp zaman geçirdikleri sıcak ve samimi bir sohbet odalarıdır. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak sımsıcak sohbetler için sizlere sunulmuş olan bu sohbet odalarına bağlanmak tamamen ücretsiz ve güvenli olup sizlere bedava sohbet chat söyleşi sunulmaktadır. Kendinize sosyal yaşama edinmek ve aynı zamanda şehirlerde olmanın mutluluğu ile buluşabilmek için bulunmaz bir fırsat olan istanbul chat odaları günün her saatinde istenildiği zaman
alemcafe bağlanılabilir durumdadır.

Günümüzde insanoğlun kendini bir tek hissettiklerinde sıklıkla girmiş oldukları bu chat odalarına bağlanmak için süre yitirme! Her sunucu kurallarının olduğu şeklinde İstanbul sohbet chat söyleşi odalarının da kendine özgü koymuş ve oldukları bazı kurallar bulunmaktadır.

İstanbul sohbet kuralları

1.Kanalda bulunan kullananların cinsel söyleşi içerikli konuşmalar yapması yasaktır. Bu kurala uyulması kesinlikle zorunludur.
2.İstanbul söyleşi odalarına bağlanan kullanıcıların hakaret, küfür, münakaşa yaratacak sözler kullanması yasaktır.
3.Kanalda bulunan İstanbul söyleşi kullananlarının görevliler tarafından yönlendirdiği şekilde sohbet etmeleri zorunludur.

İstanbul sohbet odalarına giren kullananların yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranmaları zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile bağlantısı kesilebilir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 25 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Hilal

  20 Ekim 2020 at 16:20

  Emeğinize sağlık istanbul herkez için vazgeçilmez bir ildir.

  Cevapla
 2. Oznr

  22 Ekim 2020 at 11:18

  Emeginize saglik

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ülkemizin genelinden binlerce kullanıcının ziyaret ederek canlı sohbet ve mobil chat yaparak arkadaşlıklar edindiği yazılı sohbet sitesinde hayatınızı biraz daha eğlenceli kılabilirsiniz. Farklı şehirden insanlarla tanışarak, kendinize uygun sohbet arkadaşları edinerek birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun kanallarımız sayesinde gerçek oyuncular ile oyunlar oynayabilir, radyo yayınlarımızda sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır CAFEALEM.COM
www.cafealem.com

Cafe Sohbet -