Kız Kıza Sohbet

Sohbet ederken kız kıza olmak isteyenler var mıdır ? Varrr diyenleri duyar gibiyim ? . Önemli ölçüde kızlarla sohbet için gelen erkekler olsada ,kız kıza vakit geçirmek isteyen ve sohbet etmek isteyen belirli bir kitlede vardır.

İnsanların ,daha doğrusu erkeklerin en merak ettiği konulardan bir tanesi; Kız kıza ne konuda sohbet edilir ? Sohbet konuları ne olabilir ? gibi düşünceler eminim ki çok merak ediliyordur.
Gün geçtikçe globalleşen dünyamızda insanların birbirleriyle iletişim içinde olması oldukça önem kazanmaya başlamıştır. Kız kıza Sohbet etmek karşımızdaki insanı tanımak ve o kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlamak açısından bize bilgi verir. O kişi ile ortak noktalarınızın olup olmadığını sohbet ederek anlayabilir, uzun süreli dostluklar başlatabilirsiniz. Bu sebeple, sohbet etmek önem arz etmektedir.

Mobil sohbete Dahil Olan Konular Nelerdir
Aklımıza gelebilecek her şey türlü olaylar sohbete dahil olabilir. Ancak sohbet edilecek konular karşınızdakinin ilgi alanları ile de doğru orantılıdır. Kimisi kitaplara, dizilere ve filmlere ilgi duyar. Bu konular hakkında onlarla konuşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın önerisi üzerine izlediğiniz filmler ya da okuduğunuz kitaplar üzerine tatlı sohbetler oluşturabilirsiniz. Ekonominin gittikçe önem kazanması sonucu ekonomi alanına daha fazla yönelme çabası meydana çıkmıştır. Bu yüzden ekonomi, tasarruf, yatırım konuları da sohbetlere dahil olmaya başlamıştır. Bir diğer konu ortak deneyimler, tecrübelerdir.

Okul hayatında olsun iş hayatında olsun edinilmiş olan bilgiler sohbetlere konu olmaktadır. Aynı şekilde sahip olunan ortak hobiler, sanat anlayışı da hem eğlenceli hem de bilgilendirici tarzda sohbetlerdir. Bir kişiden öğrenilen bilgiler doğrultusunda diğerleri de sanat alanına ilgi duymaya başlayabilir. En önemli sohbet konularından bir tanesi de politikadır. Ülkenin nasıl daha iyiye gidebileceği ve gelişe bileceği vatandaş olarak bizim neler yapabileceğimiz konusunda fikir beyan etme isteği kişiler arasında oldukça fazla yaygındır. Bu da uzun süreli mobil sohbetlere sebebiyet vermektedir.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 45 kişi tarafından görüntülendi.

5 Yorumlar

 1. Mustafa

  6 Ekim 2020 at 17:32

  Emeklerinize sağlık

  Cevapla
 2. DeLi

  6 Ekim 2020 at 17:33

  çok ihtiyacımız vardı teşekkürler ??

  Cevapla
 3. Oznr

  6 Ekim 2020 at 17:35

  Tabiki de kiz kiza sohbet etmek isteyenler vardir. Erkekler merak mi ediyormus biz kiz kizayken ne konusuruyoruz.E haralde size atiyoruz birazcik:p Neyse emeginize sağlik (:

  Cevapla
 4. BaDe

  6 Ekim 2020 at 17:37

  eneklerımız bosa gıtmesın cıkın cıkın gelın arkadslar

  Cevapla
 5. Hilal

  20 Ekim 2020 at 16:24

  Bayanların bir birleri ile rahatla konuşa bileceği bir sohbet platformu.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ülkemizin genelinden binlerce kullanıcının ziyaret ederek canlı sohbet ve mobil chat yaparak arkadaşlıklar edindiği yazılı sohbet sitesinde hayatınızı biraz daha eğlenceli kılabilirsiniz. Farklı şehirden insanlarla tanışarak, kendinize uygun sohbet arkadaşları edinerek birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun kanallarımız sayesinde gerçek oyuncular ile oyunlar oynayabilir, radyo yayınlarımızda sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır CAFEALEM.COM
www.cafealem.com

Cafe Sohbet -