Xat Sohbet

Xat site tarih ve erişim kere birlikte kaydedilir erişmek için kullanılan IP adresi ziyaret ettiğinizde. Bu bilgiler sadece eğilimleri analiz etmek, siteyi, parça kullanıcılar hareket ve dahili kullanım için geniş demografik bilgi toplamak kullanılır. En önemlisi, herhangi bir kayıtlı IP adresleri kişisel tanımlama bilgileri ile bağlantılı değildir.

Bugün xat biz özellikle heyecanlıyız yeni bir özellik başlattı. Aşağıdaki ekran itibaren, xat her düzenini düğmesi “gibi” yeni bir Facebook karşılamak için sayfa sohbet yeniden sahip olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber, kullanıcılar artık sevdikleri sohbetleri destek olmak için bir oy edebiliyoruz.

Kullanıcıların özel havuz oluşturmak ve onların giriş izinlerini ayarlamak mümkün olacak (üyeler, mods, sahipleri, vb … sadece ulaşılabilir yani) Kullanıcıların ilk iki havuz isimlerini düzenlemek mümkün olacak

Gizlilik bizim için önemlidir. daha iyi gizliliğinizi korumak için bu bildirimi online bilgi uygulamalarını ve size bilgi toplanır ve kullanılan yol hakkında yapabilir seçimler açıklayan sağlamak. Bu bildirimde bulmak kolay yapmak için, bizim ana sayfada bulunması ve kişisel bilgiler istenebilir her noktada.

Bu örnekte, xat chat bir kullanıcı ve bir kamu “ana” havuzu (herkese açık) (sadece mods ve sahiplerine açık) Özel “mods sadece” havuz yarattı.

Xat sohbet ve mobil chat girmek için izinleri olan rütbelerimizi Topladığımız kadarıyla, özel havuzlar sadece ve sadece kullanıcı tarafından görülebilir havuz söyledi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 71 kişi tarafından görüntülendi.

5 Yorumlar

 1. omegle Chat | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  21 Eylül 2020 at 03:22

  […] Milyonların akın akın ziyaret ettiği omegle ile artık arkadaşlık kurmak, canlı ve görüntülü olarak sohbet etmek çok kolay. Omegle Tv […]

  Cevapla
 2. BaDe

  21 Eylül 2020 at 19:33

  SONBAHAR SABAHI SITEMIZZDE bulusalım

  Cevapla
 3. BaDe

  21 Eylül 2020 at 19:45

  hayat senınle guzel

  Cevapla
 4. ŞEHİR SOHBET ODALARI | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  10 Ekim 2020 at 05:38

  […] olan odalar oldugu gibi sehir isimleriyle acilmis olan sohbet odaları da bulunuyor. sehir isimli sohbet odaları, Türkiye’nin farkli yerlerinde yasayan kullanicilar tarafından sık sık tercih […]

  Cevapla
 5. Sohbet Siteleri | CafeAlem.com Sohbet Mobil Chat

  26 Ekim 2020 at 01:38

  […] kuruluş amacı kişilerin huzurlu bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinerek sohbet etmesini sağlamaktadır. Ülkemizin 81 ilinden ücretsiz ve online olarak sohbet etmenize hizmet […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ülkemizin genelinden binlerce kullanıcının ziyaret ederek canlı sohbet ve mobil chat yaparak arkadaşlıklar edindiği yazılı sohbet sitesinde hayatınızı biraz daha eğlenceli kılabilirsiniz. Farklı şehirden insanlarla tanışarak, kendinize uygun sohbet arkadaşları edinerek birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun kanallarımız sayesinde gerçek oyuncular ile oyunlar oynayabilir, radyo yayınlarımızda sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

                   

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır CAFEALEM.COM
www.CafeAlem.com

Cafe Sohbet -